KONST / Litografier / Färglitografier 12769550
nr 1276 9550
Färglitografier
2 st, Sven Gerdin. "Klara Mälarstrand" respektive "Norr Mälarstrand". Signerad, numrerad 375-upplaga. Motivet: 23x33 ca
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:44:22
19/9 15:40:18